Server de Diablo LOD1.11B
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Error in Game

2 participanți

In jos

Error in Game Empty Error in Game

Mesaj  TYLYAN Lun Aug 02, 2010 2:31 am

Am o mare/mica problema si eu !
M-am apucat singur sa trec Hc ... si pe Nm , in Travincal la Lv 67 mi-a dat eroare jocul .... am dat "Task Manager" si apoi "End Task" la , Loader dar se pare ca tot am murit Neutral
Nu a fost o greseala premeditata sau cu raspunderea mea....atunci s-a hotarat Pc sa-mi joace o festa Neutral

In consecinta,daca se poate sa primesc un Rollback la Caracter , v-as fi foarte recunoscatori ! cheers

TYLYAN
Sclav
Sclav

Mesaje : 5
Data de inscriere : 02/08/2010

Sus In jos

Error in Game Empty Re: Error in Game

Mesaj  jessy Mar Aug 03, 2010 7:27 am

Tylyan, ne pare rau ce tii s-a intinplat (sincer), Rollback la Caracter nu se poate decit unui singur caracter ci la toate caracterele deci inca o data ne pare rau
jessy
jessy
Admin

Mesaje : 39
Data de inscriere : 21/02/2010
Varsta : 46
Localizare : bucuresti

https://d2world.forumgratuit.ro/

Sus In jos

Error in Game Empty Re: Error in Game

Mesaj  TYLYAN Joi Aug 05, 2010 1:08 am

Lasa , mai bine asa Wink M-am trecut cu inca 2 prieteni pe Hc si totul este Ok acum Wink !
Dar mai am ceva de adaugat Very Happy daca pot sa ma exprim asa Wink)

1. Rezolva Serverul ca este Off Neutral (08.05.2010)
2. Intra cat mai repede pe Mess sau Server ca sa imi editezi 3 Torch,need urgent pe Hc Neutral
3. Stiu ca nu-ti doresti Very Happy dar o sa-ti mai aduc muulta lome pe Server Wink !!!!

4. >> Felicitari pt Server,are dropurile excelente si modurile in care pica Itms\Rune Smile <<

TYLYAN
Sclav
Sclav

Mesaje : 5
Data de inscriere : 02/08/2010

Sus In jos

Error in Game Empty Re: Error in Game

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum