Server de Diablo LOD1.11B
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

frumos, dar penibil

3 participanți

In jos

frumos, dar penibil Empty frumos, dar penibil

Mesaj  MMA Dum Noi 14, 2010 1:08 pm

"Server deschis 24/24" deschis pe R$#()* #@ mea, deja incepe sa-mi fie sila de servere deschise de copii de 15 ani care le inchid cand li se scoala ca i-a zis un handicapat nuj ce.. ce plmea sunteti chiar atat de handicapati? cum sa opresti serveru pentru ca se plang 2-3 ca nu le pica nuj ce, pai daca fac mf la rakanishu in plmea, normal. N-ati inteles ca 90% din cei care mai joaca NU STIU DIABLO??? eu am gasit pana acuma shard, diadema, templar, coa si nu fac des mf la nithatlak, mai mult pentru key... nu va mai luati dupa toti retarzii..

MMA
Sclav
Sclav

Mesaje : 5
Data de inscriere : 22/10/2010

Sus In jos

frumos, dar penibil Empty Re: frumos, dar penibil

Mesaj  Jocker_018 Dum Noi 14, 2010 4:14 pm

Deci se aude ca playeri-lor nu le placeau pachul.....DAR!Arrow dece erau catii 15 20 de useri OLINE pe serv ? (Nu cred ca erau datorita ca nu le placeau) DACA CUIVA NU II PLACE SERV NOSTRU NU TREBUIEA SA FIE INCHIS CUI NU II PLACE SA SE DUCA PE ALTE SERVARE NU DIN CAUZA LA 2 USERI....Sa fie serv inchis asta nu este normal (Lipsa De Rexpect) Rog DESCHIDEREA Servarului Si Lasat Asa Cum Este Fara RR fara alte Schimbari..... Si ii dau DREPTATE si Userului de mai sus (MMA)
Jocker_018
Jocker_018
Sclav
Sclav

Mesaje : 9
Data de inscriere : 24/02/2010
Varsta : 37
Localizare : BuCuR3S7Y

https://d2world.forumgratuit.ro !

Sus In jos

frumos, dar penibil Empty Re: frumos, dar penibil

Mesaj  jessy Mar Noi 16, 2010 9:11 am

Sunt de acord in totalitate , DAR, la un moment dat te saturi sa te ia la misto si sa te injure niste imaturi si etc (nu vreau sa jicnesc pe nimeni). Credeti-ma am si eu o virsta si un copil de care sunt f mandra si sa ma faca un cretin in tot felul si etc asta imi pune capac.
Te cam saturi la un moment dat, acest server e deschis cu scopul de a ne destinde in timpul liber ci nu de a ne face nervi si de a ne trata ca la piata. Nu stiu daca am fost destul de inteleasa, oricum serverul nu se va inchide
jessy
jessy
Admin

Mesaje : 39
Data de inscriere : 21/02/2010
Varsta : 46
Localizare : bucuresti

https://d2world.forumgratuit.ro/

Sus In jos

frumos, dar penibil Empty Re: frumos, dar penibil

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum